Tradycje pracy z drewnem w naszej firmie sięgają lat czterdziestych ubiegłego wieku. Jako Zakład Przemysłu Drzewnego LINDNER funkcjonujemy od 1991 roku. Przez niemal 20 lat wyrośliśmy na największego producenta trumien w Polsce.

W 2007 roku z taśm produkcyjnych zeszło 100 tys. sztuk gotowych trumien, co dało nam nie tylko najlepszy wynik w kraju ale jeden z lepszych w Europie. Nieustannie się rozwijamy, a nasza produkcja ciągle wzrasta i w 2008 roku wynosi średnio 11 tys. gotowych trumien miesięcznie.

Zdajemy sobie sprawę, że nie tylko w branży funeralnej, ale także w każdej innej, sztuką jest sprzedać a nie wyprodukować, dlatego mamy wielu Klientów nie tylko w Polsce ale i w całej Europie. Nasi zachodni sąsiedzi dobrze znają markę LINDNER i doceniają najwyższą jakość naszych trumien.

Produkując trumny LINDNER wykorzystujemy doświadczenie i wiedzę zdobywaną latami, dzięki czemu potrafimy sprostać wysokim wymaganiom naszych Klientów. Prowadzimy racjonalną politykę cenową, której podstawą jest realna kalkulacja kosztów produkcji. Klienci naszej firmy mają pewność, że ceny trumien z dnia na dzień nie ulegną zmianie i podobnie jak my mogą planować długoterminowe działania na rynku.

Wszystko to czynimy zgodnie z tradycyjną wielkopolską solidnością, fachowością i terminowością.

Per Aspera Ad Astra
Motto, które zobowiązuje. Przypomina nam zawsze, że tylko pracą, uczciwością i zespołowym pokonywaniem trudności można osiągnąć sukces. Ta myśl przewodnia każdego dnia motywuje nas do jeszcze cięższej pracy.

|   sklep    |   strona startowa    |   produkty    |   o nas    |   kontakt   |